Ev / Haberler / Metro Exodus Steam Üzerinden Satılmayacak!

Metro Exodus Steam Üzerinden Satılmayacak!

Poster gg

Popüler post apokaliptik oyun serisinin merakla beklenen son halkası olan Metro Exodus Steam üzerinden satışa sunulmayacak. Detaylar haberimizde.

Steam birçok rakibi arasında hala oyun satış platformları içerisinde lider durumda. Ancak bu liderlik savaşındaki en güçlü rakiplerinden olan Epic Games Store son zamanlarda yaptığı hamleler ile Steam’i iyiden iyiye zor duruma düşürmeye başladı. Epic Games Store önce The Division 2’yi, ardından da Metro Exodus’u Steam’in elinden kaparak lider oyun platformuna ağır bir darbe indirdi.
metro exodus steam
Oyunun yapımcı firması olan Deep Silver’dan gelen açıklamaya göre serinin merakla beklenen oyunu Metro Exodus 15 Şubat tarihinde yalnızca Epic Games Store üzerinden satışa sunulacak. Kısacası Metro Exodus’u Steam kütüphanesine eklemek isteyenleri büyük bir hüsran bekliyor. Seriye daha açık alanlarlar ve çeşitli yenilikler getiren oyun serisinin Steam üzerinden satışa sunulmayacak olması hayranları da bir hayli şaşırtmış durumda.

Yıllardır oyun satış platformlarının lideri konumunda olan Steam, Epic Games Store gibi güçlü bir rakip karşısında nasıl bir hamle izleyecek, oyuncuları kendi tarafında tutmak için nasıl stratejiler geliştirecek hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

2 Yorumlar

  1. Pre-order olarak satıldı diye biliyorum alanlara ne olacak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.