Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / METU GEEX 9-10 Mart’ta ODTÜ’de Düzenleniyor
Poster gg

METU GEEX 9-10 Mart’ta ODTÜ’de Düzenleniyor

9-10 Mart tarihlerinde saat 10.00-18.20 arasında gerçekleşecek METU GEEX biletleri satışa açıldı. ODTÜ Spor Merkezinde gerçekleşecek etkinlik hakkında her şey yazımızda.

METU GEEX Nedir?

“METU GEEX, oyun, teknoloji ve elektronik eğlence temalı bir etkinliktir. METU GEEX, influencer oturumlarından cosplay yarışmasına, üniversiteler arası espor turnuvalarından zengin fuaye alanına kadar birçok unsuru içerisinde barındırır. Tüm bunları, ODTÜ yerleşkesi içindeki Spor Merkezi’nde, oldukça geniş ve doğa ile iç içe bir ortamda bir araya getirir.Bu heyecanı bizimle birlikte paylaşmak için, sen de METU GEEX’te yerini almayı unutma!”

metu geex

Ödüllü Cosplay yarışması, üniversiteler arası Counter Strike: Globol Offensive ve League of Legeds turnuvası, ünlü yayıncı ve youtuber katılımcılar,soru-cevap etkinlikleri, influencer oturumları yok yok bu etkinlikte! Konuşmacılar arasında Ferit ‘Wtcn’ KARAKAYA, Tuna ‘PintiPanda’ AKŞEN, Can SUNGUR, POST42, Enis KİRAZOĞLU, EasterGamersTV, Pelin ‘Pqueen92’ BAYNAZOĞLU

Biletler şuanda 300 adet ile sınırlı olarak Biletino‘dan satın alınabilir durumda. Geri kalan biletler bir miktar zam ile etkinlik girişinde satılacak. Etkinlik hakkında daha bir sürü ayrıntı bulunuyor. Diğer her şeye METU GEEX‘in kendi sitesi olan metugeex.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Kim bilir belki OyunGG‘yi bile orada görebilirsiniz.

Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz? Üniversiteler arası bu turnuvada kimi tutuyorsunuz? Bunun gibi muhteşem haberlerimizi okumaya devam edip bizi Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.