Ev / Haberler / METU GEEX ‘in Oyun Severlerle Buluşmasına Çok Az Kaldı!

METU GEEX ‘in Oyun Severlerle Buluşmasına Çok Az Kaldı!

Poster gg

İstanbul’da düzenlenen etkinliklere bakıp iç geçiren Ankaralı hemşerilerim, müjdemi isterim! ODTÜ Elektronik Sporlar Topluluğu tarafından düzenlenen METU GEEX ile her tür alt kültür etkinliği ve oyuna doyacağız! Detaylar haberimizde.

Bu yıl ilki gerçekleşecek olan etkinlik 9-10 Mart tarihleri arasında oyun severlere ev sahipliği yapacak. Dolu dolu geçecek bu iki gün Tuna ‘PintiPanda’ Akşen, Ferit ‘Wtcn’ Karakaya, Enis Kirazoğlu, POST42 ekibi ve Can Sungur gibi önemli isimlerin katılımları ile daha da renklenecek. Etkinlikte ayrıca cosplay şovları ve birbirinden başarılı cosplayerların jüri koltuğunda oturduğu bir cosplay yarışması da olacak.
metu geex
Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Espor Federasyonu’nun desteğini de alan ODTÜ Elektronik Sporlar Topluluğu ülkemizin ilk resmi Üniversiteler Arası League of Legends ve Counter Strike: Global Offensive Turnuvalarının finallerini etkinlik dahilinde gerçekleştirecek. Turnuvalara ülke çapından toplam sekiz üniversitenin takımları katılacak.

Ankaralı oyun severlerin etkinlik açlığını giderecek bu güzel organizasyon hakkında daha çok bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.