Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Minecraft Xbox Game Pass’e Dahil Oluyor
Poster gg

Minecraft Xbox Game Pass’e Dahil Oluyor

Artık tost makineleri de dahil her çeşit platformda yer edinmeyi başarmış Minecraft, Xbox Game Pass sistemine de dahil oluyor. Detaylar haberimizde…
Xbox Game Pass
Xbox Game Pass sistemini duymuşsunuzdur. Her ay bu sisteme yeni yeni oyunlar dahil eden Microsoft, kütüphanesini genişletmeyi ihmal etmiyor. Dünya çapında tanınan oyun Minecraft da bu sisteme dahil oluyor. Sisteme eklenme tarihi ise 4 Nisan olarak belirlendi. Eğer siz de Game Pass sahibiyseniz diğer birçok oyun gibi bu oyunu da istediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

Xbox Game Pass İçin Ne Kadar Ödemeliyiz?

Eğer daha önce bu sistemi kullanmadıysanız ilk ay için sizden 5,90 TL ücret talep ediliyor. Bu fiyat da %90’lık bir indirim demek oluyor. Bundan sonraki aylarda ise 59 TL ödememiz gerekli. Bunun dışında da 14 günlük ücretsiz deneme şansına sahip olabiliyoruz. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak resmi siteye gidebilirsiniz.

Minecraft

Minecraft Hâlâ Oynanır mı?

Biliyoruz ki çoğu kişi oyunun çocuklar için olduğu düşüncesinde. Bunun nedeninin de yaratılan algılar olduğu fikrindeyiz. Bir kesim de grafikleri göz önünde bulundurarak bu yorumu yapma gereği duyuyor. Ancak bizce yapabileceklerinizin sınırı olmayan bu oyunu bu kadar küçümsememeliyiz. Eğer siz de böyle bir ön yargıya sahip olduğunuzu düşünüp hiç şans vermediyseniz artık geç kalmadan bu oyuna göz atabilirsiniz. Kısacası biz bu oyunun oynanması için özel olarak bir dönem olduğunu düşünmüyoruz, yani her zaman oynanabilir bizce.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.