Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / CyberPowerPC CS:GO Turnuvasının Kazananı Misfits!
Valorant names
misfits
Şampiyon Misfits!

CyberPowerPC CS:GO Turnuvasının Kazananı Misfits!

Dünya CS:GO piyasasında pek fazla duyulmasa da NA (Kuzey Amerika) CS:GO’daki en kaliteli turnuvalardan biri olan CyberPowerPC Extreme Gaming Series Fall 2017 turnuvası sona erdi. Turnuvayı kazanan takım , Renegades’i finalde deviren Misfits oldu.

misfits
Şampiyon Misfits!

Sekiz adet Amerika takımının katıldığı turnuvanın toplam ödül havuzu 15 bin dolar değerindeydi. Gelin, ödül havuzunu inceleyelim.

15.000 doların 9.000‘ini şampiyon Misfits aldı. İkinci sıradaki Renegades 4.000 dolar alırken geri kalan 2.000 dolar ise 3. ve 4. olan takımlar CLG ve OpTic‘e paylaştırıldı. İlk turdan elenen takımlar compLexity, Torqued, Luminosity ve Rise Nation ise turnuvadan eli boş ayrıldı.

Final Maçı

Finalde rakibini maç vermeden alt eden şampiyon takımın başarılı oyuncusu ShahZaM, istatistikleriyle dikkatleri üzerine çeken isim oldu. AmaNEk’in de performansı da mükemmeldi. Renegades’ten RAN’ın mücadelesi de kayda değerdi. Sonuçta ise kazanan takım Misfits oldu. Alttaki fotoğraftan turnuvanın gidişatını inceleyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler!

e-Spor ve video oyun haberleri için sitemizi kontrol etmeyi unutmayın! Instagram hesabımızda da kaliteli içerikler var, göz atmayı ihmal etmeyin 🙂

Bütün bilgiler resmi kaynak HLTV’den alınmıştır.

Kaynak

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.