Ev / Haberler / Mobil Platformlara Warhammer MMORPG’si Geliyor!

Mobil Platformlara Warhammer MMORPG’si Geliyor!

Valorant names

Games Workshop ve Virtual Realms, mobil platformlara Warhammer teması ile gelecek olan bir MMORPG(massively-multiplayer online roleplay game) için kollarını sıvadı. Detaylar için sizi haberimize alalım!

Gün geçmiyor ki Games Workshop bizi yeni bir Warhammer oyunu ile heyecanlandırmasın. Şimdi de Virtual Realms ile birlikte bir mobil oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyorlar. Geçmiş günlerde duyurulan oyunun çıkış tarihi belli olmasa da oyunun Android ve IOS platformlarına özel olacağı ve evrende Old World olarak betimlenen dönemi konu alacağı kesinleşti.

Oyunda Cüce, İnsan ve Elf olarak üç farklı oynanabilir ırk; Witch Hunter, Warrior Priest, Archmage, Engineer, Slayer ve Shadow Warrior olarak da her ırkta oynanabilir altı farklı sınıf olduğu da elimizdeki bilgiler arasında.

Ayrıca oyunda Marienburg, Darkwald Ormanı ve The Wasteland gibi evrenin ikonik bölgelerini de görme şansına sahip olacaksınız.

Eğer Odyssey ilginizi çektiyse buradan oyunun resmi sitesine girip önceden kaydolabilirsiniz. Daha fazla Warhammer istiyorsanız buradan Warhammer40K serisinin en iyi oyunlarını sıraladığımız listemize göz atabilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Orhun Kaan ŞAHİNKAYA

Galanima'nın yiğit çocuğu. Beş yaşından beri strateji oyunu oynayan bir orun ve Trabzonlu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.