Ev / Haberler / Mojang ve Warner Bros’tan Minecraft Filmi Geliyor

Mojang ve Warner Bros’tan Minecraft Filmi Geliyor

Yıllardır konuşulan ve insanların merakla beklediği ve söylentileri her yerde dolaşan Minecraft filmi Warner Bros ve Mojang işbirliği ile geliyor.

Mojang ve Warner Bros Minecraft: The Movie için tarih verdi. Verilen bilgilere göre 4 Mart 2022 tarihinde Minecraft‘ın filmi geliyor. Yıllar öncesinden düşünülen ve sık sık söylentileri etrafta dolaşan Mincraft filmi oyunun çıkışından 13 yıl sonra vizyona girmiş olacak.

Yönetmen koltuğunda daha önce Raising Victor Vargas (2002), Nick & Norah’s Infinite Playlist (2008) ve Freeheld (2015) filmlerinin yönetmenliğini yapmış Peter Sollett oturuyor. Yapımcı ekipte Vu Bui, Roy Lee, Jill Messick ve Jon Berg de bulunuyor. Filmin kadrosu henüz açıklanmadı ancak filme genç bir kızın yaşadığı maceralar anlatılacak.

Filmde Ender Dragon‘un da bulunacağına dair söylentiler var. Genelde oyun uyarlaması filmler çok da iyi iş çıkaramaz ve çoğu zaman eleştirmenlerce kötü tepkiler alır. En basitinden Super Mario Bros: The Movie gibi puan konusunda yerlerde olurlar. Minecraft‘ın da filmlik bir hikayesi olmadığına inandığım için film hakkında bir şey söylemek şuan için çok zor. Ancak yine de Minecraft: Story Mode düşünüldüğünde hikayenin berbat olmama ihtimali var. (Gerçek aktörlerin kafasını küp yapmazlar umarım)

Yazımızı beğendiyseniz yorum yapabilir, diğer sinema haberlerimize göz atabilir ve bizi Twitter‘dan takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum.

5 Yorumlar

  1. O zaman haydin madene..

  2. Modsuz Mc oynamam ama buna gidilir xd

  3. Oooo eyw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir