Ev / Haberler / Mortal Kombat 11 İçin Trailer Videosu Yayınlandı!
Valorant names

Mortal Kombat 11 İçin Trailer Videosu Yayınlandı!

Mortal Kombat yine kan dökmeye devam edecek. Gelin hep birlikte Mortal Kombat 11 nasıl olmuş bir bakalım. 

Sevgili oyuncular biliyorsunuz ki dün The Game Awards 2018’de tanıtılan oyunlardan birisi de Mortal Kombat 11 oldu. Yayınlanan videoda Scorpion ve Raiden’ın dövüştüğünü görüyoruz. Dövüşten anladığımız kadarıyla tıpkı Mortal Kombat 4  oyunundaki gibi istediğimiz zaman silah çıkartabileceğiz sanırım. X-ray  hareketlerine benzeyen animasyonlar gösterdiler. Raiden’ın Scorpion’un  kafasını patlattıktan sonra ise yavaştan bir karakter geldi. Gelen karakter Classic Scorpion’du. Raiden’ı havalı bir şekilde öldürerek videoyu bitiriyor. En sonda ise kadın bir karakter görüyoruz. Şimdi  ” Neden iki tane Scorpion var?” diyeceksiniz. Benim teorilerime göre ilk ölen Scorpion’un klanından birisiydi. Mortal Kombat 11 hakkında birkaç bilgi sızdırıldı. Kısaca açıklamak gerekirse.

Mortal Kombat Yeni Modlarla Geliyor!

Mortal Kombat 11’e  macera modu geliyor. Tıpkı Shaolin Monks oyunundaki gibi olacakmış. Burada kendi karakterinizi yaratabilecek ve geliştirebileceksiniz! Bu tıpkı Mortal Kombat Armageddon  gibi olmuş. Heyecanla bekliyoruz!

Mortal Kombat 11 İçin Yeni Karakterler!

Önceki oyunlardan bildiğimiz Goro, Baraka, Mileena, Sonya, Ferra/Torr oynanabilir karakterlerden olamayacak. Fakat eski dostumuz Fujin oynanabilir bir karakter olacak. Trailer videosunun sonunda ise Mortal Kombat serisinin en iyi kötü karakteri olan Shao Kahn abimizi görüyoruz. Tekrardan tahta geçmiş. Ben şahsen Onaga’yı bekliyordum. Kıyafeti ne kadar kötü gözükse de ilk defa Shao Kahn’ı gördüğüme sevindim. Umarım önceki yazıda da belirttiğim gibi eski havasını iyice kaybetmez. Shaolin temasını korumuştur umarım.

Sonuç Olarak…

Bakalım Mortal Kombat 11 bizim gördüğümüz gibi mi olacak. Çünkü öbür oyunun trailer videosu da böyleydi ve oyunun gerçeği ile uzaktan yakından bağlantısı yoktu. Şu anlık ön siparişte. Ön sipariş ile birlikte Shao Kahn ve beta özelliklerine sahip oluyormuşuz. Ön sipariş fiyatı Steam’de 102TL. Premium versiyonu ise 144TL. Yeni nesil oyunlara göre neden bu kadar ucuz ben de bilmiyorum. Amazon’da ise 60 Dolara satılıyor. Evet umut dolu haberimiz bu kadardı efendim. Daha fazla oyun haberleri için sitemizi ve sosyal medya  hesabımızı takip etmeyi unutmayın. Esen kalın!

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.