Ev / Haberler / Mortal Kombat 11 İçin Yepyeni Kombat Pack Geliyor
Valorant names
mortal kombat 11

Mortal Kombat 11 İçin Yepyeni Kombat Pack Geliyor

Herkese merhabalar. NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve 23 Nisan 2019’da çıkışını yapan Mortal Kombat 11 için bir Kombat Pack videosu yayınlandı. MK9 ve MKX’da büyük başarı yakalayan oyun serisinin en yeni oyunu MK11. Bu yüzden oyuna gelecek Kombat Pack’in neler içerdiğini de merak etmeden duramıyoruz. Haberimiz detaylarını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Yayınlanan videoda görebildiğimiz üzere Kombat Pack ile çıkan her karakter için kostüm ve ekipmana sahip olacağız. Bunların haricinde 19 ek kostüme daha sahip olacağımızı da söylemeden geçmeyelim. Gelelim hangi karakterlerin paketin içeriğinde olduğuna ve ne zaman çıkacaklarına:

  • Shang Tsung – Erişimde
  • Nightwolf – Erişimde
  • Terminatör T-800 – 8 Ekim
  • Sindel – 26 Kasım
  • Joker – 28 Ocak
  • Spawn – 17 Mart

Karakterlere baktığımızda Terminatör T-800 ve Joker zaten bizi heyecanlandırmaya yetiyor. Bu 6 karakterin üç tanesinin zaten Mortal Kombat evreninde bulunduğunu ve oradan eklendiklerini söyleyelim. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Mortal Kombat 11 oyununa sahipseniz Kombat Pack almayı düşünür müsünüz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kombat Pack‘in duyurulduğu videoyu hemen aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca oyun haberlerimize daha hızlı ulaşabilmek için bizi Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında İlayda Sürücü

20 yaşında,diş hekimi olmaya aday bir oyun bağımlısıyım.En sevdiğim oyun serisi Far Cry diyebilirim.6 yaşında başlayan oyun macerama kaldığım yerden devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.