Ev / Haberler / Mortal Kombat 11’e Shang Tsung DLC’si Geliyor

Mortal Kombat 11’e Shang Tsung DLC’si Geliyor

Poster gg

Bildiğiniz üzere Mortal Kombat 9’dan sonra artık dlc ile karakter alma devri başlamıştı. Her zamanki gibi bu oyunda da dlc karakterlerinin olduğunu biliyorduk. Karakterlerden ilki olan Shang Tsung duyuruldu. 

Netherrealm Studios’un açıklamasına göre gelecek olan Shang Tsung karakterini söylentilere göre 1995 yılında çıkan Mortal Kombat filmindeki Shang Tsung’u oynayan abi seslendirecekmiş. Bu yaptıkları hareketle hem Shang Tsung karakterini sevenleri hem de biraz nostalji arayan oyuncuları sevindirdiler. Zaten Shang Tsung’u Krypt bölümünde görmüştük. Krypt‘de geçen maceramıza ortak olmuştu kendisi.
shang tsung
DLC’nin çıkış tarihi ve fiyatı henüz belli değil. Evet fiyatı dedim çünkü diğer oyunlardaki gibi bu oyunda da karakterleri parayla satacaklarını kestirebilmek mümkün. Oyundaki Frost için de öyle yapmışlardı. Frost, 27 TL gibi bir fiyatla satılıyor. Büyük ihtimalle Shang Tsung da o civarda bir fiyatla satılacak. Dediğimiz gibi çıkış tarihinden bir iz yok şimdilik. İlk oyundan beridir olan, bazı oyunlarda boss olarak, bazı oyunlarda yan karakter olarak oynadığımız  kötü karakter Shang Tsung’u dört gözle bekliyoruz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.