Ev / Haberler / Mortal Kombat XL PC İçin Geliyor

Mortal Kombat XL PC İçin Geliyor

Mortal Kombat XL PC İçin Geliyor

Dövüş oyunları için büyük mutluluk haberi uyandıracak bir haberle daha karşınızdayım.Mortal Kombat X’den sonra bir kaç ipucu ile oyunun PC için çıkacağı bilgisi Red Boon tarafından verildi.Daha sonra Resmi bir açıklamayla kesinleşen oyunumuz Mortal Kombat Xl PC içinde çıkacağı kesinleşti.

Mortal-Kombat-XL

Oyun iki farklı paket seçeneği ile kullanıcılarına sunulacak.Kombat Pack 1 özellikleri PC için kullanılabilecek ancak Kombat Pack 2 ise PC için bulunmayacak.Bu paketlerle birlikte bazı yeni savaşcılar eklenecek bunlardan bazıları; Jason Voohees, Tanya, Tremor, The Predator, Leatherface, Bo’ Rai Cho, Triborg ve Alien.

29 ağustosa aynı zamanda saat 20:00’a kadar sürecek bir açık beta da tanıtıldı.Bu betaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir