Ev / Haberler / Motor Severler İçin Road Rage Geliyor!
Poster gg

Motor Severler İçin Road Rage Geliyor!

Motor Severler İçin Road Rage Geliyor!

Bir elinizde motorunuz, diğer elinizde ise kazma, kürek artık ne olursa. Yeni açık dünya, motor oyunu yakında sizlerle olacak. Road Rage sektör tarafından çok konuşmasa da farklı duruşu ile haber potansiyeli olduğunu bizlere gösterdi, aşağıya oyunla ilgili bir tanıtım videosu koymayı da sizler için unutmadık. Oyundan biraz bahsetmek gerekirse; elinizde ki yakın dövüş silahlarını kullanarak açık dünya da ki görevleri yapıyorsunuz, oyun zaten ‘Combat’ mekaniği olarak bile farkını gösteriyor. Fakat yapımcıların ısrarla üzerinde durduğu konu hikayesinin de gayet gelişmiş olması diyebiliriz.

Grafikleri sanki uzun süredir yapımı süren ve bu yüzden geri de kalmış bir oyun hissiyatı verse de, rakibi çok olmadığı için sevenlerine güzel bir seçenek olabilir. Peki sizin bu yeni motor oyunu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.