Ev / Testler / Mount and Blade Warband Yoldaş İsimlerini Ne kadar Biliyorsunuz? (Kolay Test)
Mount And Blade Warband Yoldaş

Mount and Blade Warband Yoldaş İsimlerini Ne kadar Biliyorsunuz? (Kolay Test)

Merhaba OyunGG ailesi, bugün sizlere Mount and Blade Warband Yoldaş İsimlerini Ne kadar Biliyorsunuz? Testini hazırladım. Gerçekten çok kolay bir test oldu. İyi eğlenceler!

Testler kategorimiz’den diğer testlerimize de göz atmayı unutmayın. Sevebileceğiniz birçok içeriği sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Facebook grubumuzda çok eğlenceli etkinlikler, çekilişler ve aile ortamı var. Sen de aramıza katılmak istiyorsan buraya tıkla.

Diğer Mount And Blade Warband Testlerine buradan gidebilirsiniz.

Not: Mount and Blade Warband’ı ingilizce oynarsanız “Yoldaşlar” Heroes olarak geçiyor. Biz de bunu “Kahramanlar” olarak çevirdik. Testimiz de “Yoldaş” yerine Kahramanlar diye kullanıyor.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Mount and Blade Warband Kahramanların İsimlerini Ne kadar Biliyorsunuz? (Kolay Test) %%total%% soruda %%score%% doğru yaptın! Diğer testler için Aşağıya sürükle!

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi Oyunlar OyunGG ailesi!

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

Mafia 2 Hikayesini Ne Kadar Hatırlıyorsun? V1 (Spoiler)

Merhaba Oyungg ailesi, bugün sizlere tekrardan oynayıp bitirdiğim Mafia 2’nin testini hazırladım. İyi eğlenceler. Eğer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir