Ev / Listeler / Mount and Blade Warband’ı Satın Almak için 5 Neden!
Valorant names

Mount and Blade Warband’ı Satın Almak için 5 Neden!

Merhaba OyunGG ailesi, bugün sizlere Mount and Blade Warband’ı Satın almak için 5 Neden listesini yazacağım. İyi okumalar.

Yıllarca severek oynadığımız, gururumuz Mount and Blade Warband, Türk oyuncuların gözdesi diyebiliriz. Türk sitelerinde en çok beklenilen oyun hangisi? Gibi sorularda kesinlikle Mount and Blade Bannerlord‘un listeye girdigini hatta birinci olduğunu görüyoruz. Haydi listemize geçelim 🙂

1- Türk Yapımı

Türkler tarafından hazırlanan Mount and Blade Warband, Türkiye‘de ve Avrupa‘da çok iyi karşılanıyor. Bu da bizim gururlanmamız ve Mount and Blade Warband’ı satın almak için bir sebep. As bayrakları as as!

2- Uygun Fiyatlı

Sadece Mount and Blade Warband, Steam‘da ₺29,99. Eğer Mount and Blade Collection (5 ürün içerir: Mount & Blade, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars, Mount & Blade: Warband – Viking Conquest Reforged Edition, Mount & Blade: With Fire & Sword) satın alırsanız ₺69,99. Steam indirimlerini yakalarsanız çok uyguna satın alabilirsiniz.

3- Kolay Modlanabilir

Bu görüntü Mount and Blade Bannerlord’dan alınmıstır.

Mount and Blade Warband kolay modlanabilir olduğundan internette binlerce modu var. Farklı hikayeler, yeni zırhlar, kılıçlar, atlar, animasyonlar her türlü şeyi kolayca yapabiliyorlar. Bu da Mount and Blade Warband‘ı satın almak için bir neden.

4- Fethetme Duygusu

Bildiğiniz gibi Türkler savaşçı bir toplumdu. Topraklarını savaşarak, fethederek alırdı.Fethetmek bizim kanımızda var. Mount and Blade Warband‘da askerleri köyden, köylü olarak alıyoruz zamanla çok gelişmiş askerler haline getirebiliyoruz. Bu askerlerle kaleleri, şehirleri işgal edip, o toprakların yeni efendisi siz oluyorsunuz. İsterseniz köyleri ve kervanları da yağmalayabilirsiniz.

5- Kızlar 🙂

Mount and Blade Warband‘da evlenebiliyorsunuz. Şiirler okuyarak sevgilinizin gönlünü yapıyor, ardından babasından veya akrabasından istiyorsunuz. Verirlerse kız sizin tepe tepe kullanın ama vermezlerse ya vazgeçeceksiniz sevdiğinizden ya da kızı kaçıracaksınız seçim sizin.

Facebook grubumuza katılmayı unutmayın ? Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

İyi Oyunlar OyunGG ailesi!

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.