Ev / Haberler / Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Açıklandı!

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Açıklandı!

Valorant names

Geliyor gönlümüzün efendisi! Yıllardır beklediğimiz, gelmemesi üzerine meme’ler ürettiğimiz, gelip gelmeyeceği konusunda bile zaman zaman şüpheye düştüğümüz oyun Mount & Blade II: Bannerlord ‘dan yeni bir video geldi, oyunun erken erişime gireceği tarih açıklandı.

Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord oyununun erken erişime açılacağı tarih Mart 2020 olarak belirlendi. Haberi duyan oyuncular çok sevindi, kimisi de “Sonunda hızlanmışsınız, torunlarıma oynatabilirim belki” tarzında mizahlar (!) yapmaya başladı. Oyunun yapımcısı TaleWorlds Entertainment, müjdeyi YouTube’da paylaştığı bir videoyla duyurdu. Bu kadar sürenin geçmesiyle birlikte ziyadesiyle yükselen beklentiyi karşılayabileceklerine dair soru işaretleri de var oyuncuların kafasında. Umarız TaleWorlds geçen sürede boş durmayıp kaliteli bir oyun üretmiş ve beklentilerimizi karşılayabilmiş ve şüpheleri boşa çıkarabilmiştir. Lafı fazla uzatmadan paylaşılan videoyla baş başa bırakalım sizleri isterseniz.

Uzun lafın kısası yedi yıldır beklediğimiz Bannerlord için uzun süredir gerçekleşen en önemli gelişmelerden biri yaşandı, umarız oyun yükselen beklentilerin altında kalarak bizleri üzmez ve Mount and Blade efsane olarak kalmaya devam eder, ki fikrimce öyle olacak gibi gözüküyor. En güncel oyun gelişmelerinden haberdar olmak için bizi takipte kalın, iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir Yorum

  1. Zorlayıcı olur ama inşallah içinden bir skyrim uzunluğu çıkar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.