Ev / Haberler / Mount & Blade II: Bannerlord için Campgain Teaseri Yayınlandı

Mount & Blade II: Bannerlord için Campgain Teaseri Yayınlandı

Poster gg

Yaklaşık 6 yıldır beklenen Türk oyun sektörünün gururu Mount & Blade serisinin yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord için Campgain teaseri yayınlandı! 

 

Teaserde Dikkatimizi çekenler

Öncelikle animasyonlarda ciddi değişiklikler var ve animasyonlar Mount & Blade: Warband‘a göre oldukça doğal duruyor. Renkler serinin diğer oyunlarına göre daha açık ve grafikler günümüz için muazzam olmasa da yeterli. Karakterimizi donattığımız menü kullanışlı gözüküyor. Oyuna asker topladığımız görevler aldığımız hanlar ise gerçekten karmaşık ve canlı yapılmış.  Oyunun animasyon ve grafiklerindeki gelişmeyi Kalradya‘da gezerken de anlıyorsunuz. Şehirlerin içi de oldukça canlı.

Mount & Blade II: Bannerlord çıkış tarihi verildi mi?

Maalesef henüz elimizde bir çıkış tarihi bulunmamakta önümüzdeki günlerde Gamescom‘da oyunun çıkış tarihinin açıklanması olağan.

Bannerlord neden hala çıkmıyor?

Bannerlord‘un çıkmama nedeni oyunun neredeyse mükemmel olmasının istenmesi. Oyuncuların beklentisi 6 yılda tabii ki arttı umarım Taleworlds ekibi bu beklentiyi karşılayabilir.  2:09 dakika uzunluğunda olan teaseri aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.