Ev / Haberler / Mount & Blade II: Bannerlord Oynanış Videosu Gamescom’da Yayınlandı
Poster gg

Mount & Blade II: Bannerlord Oynanış Videosu Gamescom’da Yayınlandı

M&B II: Bannerlord Gameplay Videosu Gamescom’da Yayınlandı

Bu sene beni en çok sevindiren haberlerin birçoğu da TaleWorlds cephesinden geliyor. Her yapılan haber Bannerlord efsanesinin çok yakında bizlerle olacağını, oyunun fazlasıyla geliştiğini ortaya koymakta. Tam bir Warband delisi olarak, gerçekten fazlasıyla beklediğim bir oyundu Bannerlord ve gelişmeler beni çok mutlu ediyor. Tabi Türk oyun geliştiricileri için de çok büyük haberler bunlar, çünkü uzun süren bir oyun motoru geliştirmesiyle de karşılaştı TaleWorlds ekibi. Böylece kendi oyun motorumuzla yaptığımız bu ilk oyunun Dünya’da da nefesler tutularak beklenilmesi bizi gerçekten mutlu ediyor. TaleWorlds Entertainment adlı resmi youtube hesaplarını sizde takip ederek gelişmelere şahit olabilirsiniz.

Oyun hakkında konuşacak olursak eğer, çok geniş yelpazeli ve savaş mekanikleri ile de Dünya’da başarılmamış bir şeyi denedikleri ortada, grafikler onca yılın ardından kendini oturtmuş. Oyunda gelişme gösteren, yeni eklenen onca fikir olsa da (Mancınıklar örneğin) oyun ilk bakışta bize kendini sevdiren Orta Çağ havasından da hiçbir şey kaybetmemiş gibi. Sizi daha fazla sıkmadan video ile baş başa bırakalım.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.