Ev / Haberler / Mount & Blade II: Bannerlord’dan Yeni Görüntüler Geldi!

Mount & Blade II: Bannerlord’dan Yeni Görüntüler Geldi!

Valorant names

Duyurulduğundan bu güne 6 yıl geçmiş olan Mount & Blade II: Bannerlord için yapımcılar tarafından yeni görseller yayınlandı. Düzenli olarak blog yayınlayan yapımcılar, son yayınladıkları blogda bizlere zırh ve kıyafet tasarımları hakkında oldukça detaylı bilgiler verdi.

Neredeyse her hafta yapımcılar tarafından yayınlanan bloglarla oyuncularla olan iletişim sağlanırken, oyun hakkında bizlere heyecan verici bilgiler sunuluyor. Son olarak bu hafta yayınlanan blogda Bannerlord projesinde 3D Artist olarak çalışan Ömer Zeren, Mount & Blade hayranlarına zırh ve kıyafet tasarımı hakkında pek çok soru yanıtlıyor. Soru cevap halinde hazırlanan blogda örnek olarak 3 adet görsel ve 1 adet gif yayınlandı.

Görsellerde dikkat çekenler

Görsellerde ilk dikkatimizi çeken şeyin, ilk oyundaki gibi her tarafın kendine has kıyafetleri ve zırhları olması. Tabii ki tasarımlarda ayrıntıların artması da gözlerden kaçmıyor. Grafiklerin muhteşem gelişimi oyuna olan heyecanımızı arttırıyor.

Mount & Blade II: Bannerlord nerede?

Talewords bu sene E3 2018‘e katılmamış ve bugüne kadar pek ayrıntılı bilgi vermemişti. Ancak tıpkı geçtiğimiz seneki gibi bu sene Gamescom 2018‘e Taleworlds ekibi katılacak. Hepimizin umudu bu Gamescom Köln’de uzun bir oynanış videosu ve hatta çıkış tarihi bile görebiliriz.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.