Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Mount & Blade II:Bannerlord Gamescom 2019’da Oynanabilecek!
Poster gg

Mount & Blade II:Bannerlord Gamescom 2019’da Oynanabilecek!

 Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2019’da tüm ziyaretçilere sunulacak. TaleWorlds, geçtiğimiz gün yaptığı duyuruda Gamescom 2019’a katılacaklarını ve sadece basının değil, tüm katılımcıların Mount & Blade II: Bannerlord’u oynayabileceğini belirtti.

Oyunun geliştirme sürecinin bitişine oldukça yakın olduklarını da ekleyen yapımcılar, paylaştıkları yeni blog yazısında oyunun çok oyunculu modunun sadece profesyonel alanda değil; genel alanda da sunulacağından bahsettiler.

Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2019’da çok oyunculu modlarıyla sunulacak.

 

“Belli sebeplerden dolayı Bannerlord oturumları herkesin deneyim etmesini sağlamak için süre kısıtlamalı olacak. Zaman kısıtlamasından dolayı sandbox ile tek oyunculu modun sunabileceklerinin çok küçük bir kısmına bile şahit olmak mümkün değil. Dolayısıyla Mount & Blade II: Bannerlord’un heyecan verici çok oyunculu modlarından birisini gösteriyor olacağız.”

Bilet sahibi olan her Gamescom ziyaretçisi, merakla beklediğimiz Mount & Blade II: Bannerlord’u deneyim edebilecek. Önceki blog yazılarında oyununu çok oyunculu modlarını tanıtan TaleWorlds, Gamescom dahilindeki oyun gösteriminde de bu modları ziyaretçilere sunacak.

Yapımcılar geçtiğimiz gün paylaşılan blog yazısında oyunun tek oyunculu modunun da profesyonel alanda sunulacağını belirtti. Bu bağlamda birçok video ve ekran görüntüsünün paylaşılacağını ekleyen TaleWorlds, duyurunun erken yayınlanmasının sebebini de açıkladı.

“Topluluk üyelerinden Gamescom’a katılırlarsa oyunu oynama şansı olup olmayacaklarına dair birçok soru aldık. Böyle bir etkinliğe gelmek için yapılan planlamaların oldukça zor olduğunun farkındayız. Hem zaman hem de bütçe açısından sıkıntı oluşturabileceği için sizlere önceden bildirmek istedik.”

Bannerlord’un kapalı beta sürümü yolda!

 

“Gelecek blog yazımızda Gamescom’da bizden neler bekleyebileceğiniz ile birlikte yaklaşan beta hakkında biraz daha konuşacağız. Şimdilik bu kısa güncellemeyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! “

Bannerlord’un çıkışı ülke ekonomisi için bile önemli!

Mount & Blade II: Bannerlord Gamescom 2019’da gösterime sunulacak. 21-24 Ağustos tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak olan Gamescom, Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenecek. Hem Gamescom, hem de Mount & Blade II: Bannerlord hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.