Ev / Haberler / Mr.Robot’un Final Sezonundan Çok Konuşulan Yeni Görsel! (SPOILER)

Mr.Robot’un Final Sezonundan Çok Konuşulan Yeni Görsel! (SPOILER)

Valorant names

2015 yılında ekran serüvenine başlayan gerilim-dram dizisi Mr.Robot, bilindiği üzere 2019 yılında 4. sezonuyla ekranlara veda edecek. Final sezonunun kamera arkasından gelen bir görsel hayranlar tarafından çok konuşuldu!

IMDb’den aldığı 8,5 puanla dikkat çeken Mr.Robot, son yıllarda kendinden en çok bahsettiren dizilerden biri oldu. 2015 yılında yayın hayatına başlayan Amerikan yapımı dizinin kadrosunda, Rami Malek, Christian Slater, Carly Chaikin, Martin Wallström gibi isimler var.

Dizinin konusu ise kısaca şöyle: Bir siber güvenlik firmasında tam zamanlı çalışan ve çocukluğu travmalarla geçen Elliot, psikolojik sorunlarla mücadele etmektedir. Elliot, geceleri hayatına bir hacker olarak devam etmektedir. Elliot, bir gün gizli bir hacker grubu tarafından iş teklifi alır.

Çok sevilen dizi, (SPOILER!) 3. sezon finalinde Elliot’ın ölümüyle ekranlara ara vermişti. 4. sezon yani final sezonunun kamera arkasından gelen yeni görselde, çekimlerin Elliot’ın evinde gerçekleştiği görülmekte. Yeni gelen görseller hayranlar tarafından Elliot‘ın ölmemiş olabileceğine dair bazı teorilere yoruldu.

Mr.Robot Final Sezonu Çekimleri Tamamlandı

Ekim ayında gelecek olan yeni sezona dair merakı iyice arttıran görseller çok konuşuldu.

Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.