Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Muhabbet Kralın’da Gündem E-Spor’du
Valorant names
Muhabbet kralı e-spor

Muhabbet Kralın’da Gündem E-Spor’du

Okan Bayülgen’in çok izlenen programı Muhabbet Kralın’da E-Spor başlığı yarım saat boyunca gündemdeydi. TV 100’de konuyu takip etme fırsatı bulduk.

Program epey dolu dolu geçmiş. Yayıncı ve eski e-spor oyuncusu Ferit “wtcN” Karakaya, Data Analisti ve yorumcu Elvan Aydemir’in yanı sıra İBB Meclis Üyesi Taylan Yıldız’ı konuk alan Okan Bayülgen agresif sorularıyla konukları kışkırtmaya ve hatta sıkıştırmaya çalışmış. Fakat oyun konusunda her ne kadar bunu başarmış gibi bir izlenim görebilsek de E-Spor konusunda Taylan Yıldız’ın dahil olmasıyla işler değişmiş. Okan Bayülgen agresif tavrını bir kenara bırakıp cevabını aldığını belirten bir şekilde “Yeter!” demek durumunda kalmış.

Ferit “wtcN” Karakaya Suskundu

ferit karakaya

Ferit ile daha önce sitemizde iki röportaj gerçekleştirdik, konuya hakimiyetinin doğal olarak farkındayız. Aynı zamanda Türkiye’de elektronik sporların bu noktalara gelmesindeki önemli isimlerden birisi olduğu da aşikar. Fakat programda Okan Bayülgen’in bilinçli olarak tartışmayı gaza getirmesi sanıyoruz ki Ferit’te daha ters bir etki yarattı. Zaten programın sonlarına doğru Muhabbet Kralı sunucusu Okan Bayülgen de yaptığı manipülatif konuşma üslubunun verimli bir tartışmaya sebep olması için sürdürüldüğünü belirtti. Yani programı izlediğinizde gördüğünüz görüşler Okan Bayülgen’in aslen sahip olduğu görüşler midir bilinmez ama üslup tamamen tartışmayı canlandırma amaçlı takınılmış.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.