Ev / Haberler / Narcos Dizisi Video Oyun Oluyor

Narcos Dizisi Video Oyun Oluyor

Poster gg

Merhaba Oyungg okuyucuları bugün sizlere Netflix platformunda yayınlanan Narcos dizisinin video oyunu olacağını yazdık. Hepinize iyi okumalar.

Ülkemizde belli bir kitleye sahip olan Narcos dizisinin video oyunu hazırlıklarına başladı. Oyunu Kuju Entertainment şirketi tarafından geliştirilecek. Dağıtımcılığını ise Curve Digital şirketi üstleniyor. Kesin olmasa da oyunun 2019 yılının ilkbahar mevsiminde PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformunda çıkışını gerçekleştirecek. Ülkemizde Kuju Entertainment ve Curve Digital isminin pek duyulduğunu sanmıyorum. Kısaca bu iki şirketin yaptığı şeyleri gösterelim sizlere.

Bahsedilen Oyuna ait bir görüntü değildir. (Narcos Mobile Game)

Curve Digital ekibi Racing Apex, A Knight’s Quest, Smoke and Sacrifice gibi oyunlarla karşımıza gelmişti. Kuju Entertainment ekibini ise Marvel: Ultimate Allience, Marvel: Ultimate Allince 2, The Lord of the Rings: Aragorn’s Qyest ve Guitar Hero Live ile hatırlayabilirsiniz. Bu oyunların bir kısmı kesinlikle Türkiye’de bol bol oynayanlar vardır.

Şu anlık elimizde oyun ile ilgili fotoğraf veya videolar olmasa da oyunu geliştiren ekipten gelen bilgilere göre bu oyun hem oyuncuları hem de diziyi izleyenleri tatmin edebilecekmiş. Oyunda senaryo üzerinde yoğunlaşacak ve aksiyon tipinde olacağı belli oldu.

Narcos Dizisi Video Oyunu oluyor yazısı buraya kadardı. Okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın ve bizi her gün ziyaret etmeyi unutmayınız.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.