Ev / Haberler / NBA 2K18’den Yeni Trailer!
Poster gg

NBA 2K18’den Yeni Trailer!

2K, her serisindeki gibi NBA serisinde de mükemmel grafikler üretiyor. Bu trailerda bizlere bunu tekrar gösteren 2K, videodaki içeriklerle NBA 2K18’in nasıl olacağına dair az da olsa ipucu vermiş oldu. İyi okumalar!

NBA 2K18 – Get Shook

Teker teker oyuncuların overall ortalamalarının açıklandığı oyunda, firma bu sefer ileri gidip yeni bir trailer yayınladı. Bu trailerda yıldız oyuncular dışında L.A Lakers’ın yeni yapılanmasına da önem verildiği görülüyor. Videodaki smaca baktığımızda ise birkaç yıldır tüm NBA 2K oyunlarında olduğu gibi NBA 2K18′de de Russell Westbrook’un atletikliği ve estetikliğiyle karşı karşıya olacağımızı kestiriyoruz. Videoda, trailera ismini veren ”Get Shook” şarkısı kullanılmış. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Şahsi fikrimi söylemem gerekirse, her NBA 2K oyunu gibi bu oyunun da grafiklerinin müthiş olduğunu ve en büyük rakibi NBA Live’ın onunla karşılaşması için daha kırk fırın ekmek yemesi gerektiğini düşünüyorum. Fakat NBA 2K oyunlarının grafikleri çok iyi olsa bile birkaç senedir oynanışa bir inovasyon getirmemelerinin onlar için bir eksi olduğunu ve Live serisinin bu eksiyi kullanıp kendi grafiklerini düzelterek tekrar 2K ile yarışabileceğini düşünüyorum. Özetle, grafikte nirvanaya ulaşan 2K’nın oynanışa değişiklik getirmesi gerekiyor.

Herkese iyi oyunlar OyunGG ailesi!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.