Ev / Haberler / NBA 2K18 Açık Dünya Modu – Run The Neighborhood!
Poster gg

NBA 2K18 Açık Dünya Modu – Run The Neighborhood!

Grafikleri nirvanaya taşıdıktan sonra spor oyunlarına yeni bir soluk getirmek isteyen 2K, NBA 2K18 – Run The Neighborhood fragmanını yayınlayarak serinin yeni oyununda bir açık dünyada yaşayacağımızı resmen duyurdu.

NBA 2K18 - Run The Neighborhood
NBA 2K18 – Run The Neighborhood

Run The Neighborhood videosunda, normal kariyerimizde arayüzden yaptığımız işlemleri burada tıpkı gerçek hayattaki gibi yaşıyoruz. Örnek vermek gerekirse, ayakkabı alacakken 2K arayüzünden girmek yerine açık dünyada Foot Locker’ın mağazasına giriyoruz ve ayakkabımızı alıyoruz. Tıpkı GTA’daki gibi fitnessa gidebiliyoruz, MyPARK modundaki sahalara buradan yürüme gidiyoruz. Berberde saçımızı kestirebiliyoruz, 2K Zone‘da tıpkı bir şamatadayız gibi oyunlar oynayabiliyoruz. Bu özellikler çoğu oyuna yapılabilecek olsa da bir spor oyununa yapmak zahmetli olsa gerek, buna rağmen böyle bir modu kusursuzca oyunculara sunan 2K’i tebrik ediyoruz.

Aşağıdan trailerı izleyebilirsiniz.

”NBA 2K, sporla oyunu çoktan birbiriyle karıştırmıştı bile. Fakat artık bunu yeni bir seviyeye taşımanın vakti geldi. NBA 2K18’de oyunu oynamayın, yaşayın!

”Gelmiş geçmiş en iyi oyuncu olmak istiyorsan, yeni keşfedeceğin bir dünyada yürünecek çok yolun var.”

‘Hikaye değişse de hedef değişmez; 99 Overall’a giden yolda rozet kazan, özelliklerini artır ve VC kazan. #RoadTo99”

Daha önce Get Shook trailerı ile ilgili bir yazı yazdığımız oyun NBA 2K18’i ön sipariş vermek isteyenler varsa buradan oyunun Steam mağaza sayfasına ulaşabilir. Oyunun 200 TL’lik fiyatına tamamen değeceğini düşünüyorum. Herkese iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.