Ev / Haberler / NBA 2K19 Özel Duyuru Canlı Yayınında Neler Oldu?

NBA 2K19 Özel Duyuru Canlı Yayınında Neler Oldu?

Poster gg

Basketbol dünyasında sadece bir oyun olsa bile büyük bir yer kaplayan efsane 2K serisinin yeni oyunu NBA 2K19’un özel duyurusu bugün YouTube’da canlı olarak sunuldu. Objektif bakmak gerekirse bu yayın oyunu bütün bekleyenleri büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

NBA 2K19Oyunla ilgili şu ana kadar bilinen tek şey 2K19’un kapak yıldızının Giannis Antetokounmpo, oyunun 20.yıl özel versiyonunun kapak yıldızının ise LeBron James olacağıydı, bunun üzerine bir de efsane oyuncunun hakkında “Nasıl Bilebilirlerdi ki?” başlıklı bir lirik video yayınlamışlardı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ronnie 2K’in sunduğu özel duyuru programına Milwaukee Bucks takımının genç yıldızı ve NBA 2K19‘un kapak yıldızı Giannis Antetokounmpo, diğer bir adıyla Yunan Serserisi (Greek Freak) katıldı. Giannis’e ailesi hakkında sorular soran Ronnie, oyuncuya “Oyundaki reytinginin kaç olmasını istersin?” sorusunu sorduktan sonra şaka yollu olarak “Tabii ki 99!” cevabını aldı. (Tabii, kendisi ondan sonra ciddi olmak gerekirse kendisini 94-95 civarında gördüğünü belirtti.) Son sorudan sonra ise; yıldız oyuncu, duyuruyu izleyen basketbolseverlerin sorularını söyleşide cevapladı.NBA 2K19Söyleşinin ardından kısa bir süre kaldığını belirten Ronnie 2K, sadede gelerek Giannis’e kendisinin üzerinde olduğu bir XBOX One hediye etti. Giannis ise “Bunu imzalayıp hemen eBay’de satacağım” esprisini yapmadan duramadı.NBA 2K19

NBA 2K19 Oynanış Videosu Geldi Mi?

Bütün bu söyleşi ve hediye olaylarından sonra oyuncuların beklediği tek bir şey vardı: NBA 2K19 oyunundan bir oynanış videosu. Buna rağmen oyunla ilgili tek elde ettiğimiz şey bir ekran görüntüsüydü. Bu kadar beklentinin üzerine sadece bir fotoğraf görmek herkesle beraber beni de hayal kırıklığına uğrattı. Bahsettiğimiz ekran görüntüsü fena gözükmüyor fakat bahsettiğim gibi böyle bir yayında bu kadar az bilgi almak oyunun bütün bekleyenlerini üzdü.

NBA 2K19

Oyunlarla ilgili gelişmeleri kaçırmamak için takipte kalın, konuyla ilgili düşüncelerinizi de yorum kısmından belirtebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar, tabii bu vasat yayından sonra mümkünse 🙁

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.