Ev / Haberler / NBA 2K19’dan Yeni Oyun İçi Görsel Geldi! – LeBron’un Reytingi

NBA 2K19’dan Yeni Oyun İçi Görsel Geldi! – LeBron’un Reytingi

Poster gg

Hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilecek bir yayından sonra oyuncular 2K’e ziyadesiyle sinirliydi. Bu siniri geçirmeye yetecek kadar önemli bir şey olmasa da, bir oyun içi görsel daha paylaşıldı ve LeBron James’in oyun içindeki ilk reytingi açıklandı.

nba 2k19

Özel yayında olan gelişmeleri kaçırdıysanız bu yazımıza tıklayarak öncelikle onları öğrenip sonra yazıyı okumaya devam etmenizi öneririm. Okumaya üşeniyorsanız da şöyle özetleyeyim: BOŞ. Yayında bütün oyuncular oyun içi oynanış videosu, trailer gibi şeyler beklerken tek açıklanan şey oyunun kapak yıldızıydı ve kendisinin bulunduğu bir oyun içi görüntü paylaşmışlardı. Fakat son zamanlarda Lakers’a transfer olan LeBron James’in oyun içindeki genel reytingiyle beraber bir fotoğraf paylaşılması oyuncuları biraz da olsa yatıştırdı. Fotoğraf, Twitter’dan 2K’in resmi hesabı aracılığıyla paylaşıldı.

Kral’a yakışan bir reyting 🔥! 20.yıl özel kapağımızın yıldızı LeBron James’i 98 overall ile başlatıyoruz. Düşünceleriniz neler?

98 overall isabetli olmakla beraber, fotoğrafta şahsen dikkatimi çeken şey, LeBron’un isminin yazındaki “Team 2K” ibaresi. Böyle bir takımlara ayrılma durumu, 2K19’da yeni gelecek olan bir sistemin habercisi olabilir. Ayrıca LeBron’un sakallarının 2K18’e göre daha gür ve gerçekçi olması da dikkatlerden kaçmadı.

Konuyla ilgili düşüncelerinizi belirtmeyi yorumlarda belirtmeyi unutmayın, hepinize iyi oyunlar.

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.