Ev / Haberler / NBA 2K19’un İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı – Take the Crown!

NBA 2K19’un İlk Oyun İçi Fragmanı Yayınlandı – Take the Crown!

Poster gg

Uzun süredir beklenilen, gösterilip verilmeyen 2K19’dan ilk fragman sonunda geldi. Fazla bir beklenti oluşturmasa da en azından içimizdeki merakı dindirmiş oldu. Buyurun yazımıza, fragmanı inceleyelim.

“Tacı Kap” başlığı ve “En iyi olmak için kralı yenmelisin” açıklamasıyla paylaşılan videoda LeBron James ve Giannis Antetokounmpo’nun sahnelerindeki özel efektler, anın en iyi oyuncusu olmak için Giannis’in LeBron’la edeceği rekabete dikkat çekiyor olabilir. Bunun dışında ise zamanında sosyal medyada atışan Kevin Durant’in zamanında sosyal medyada atıştığı C.J McCollum’a vurduğu blok dikkat çekiyor. Grafiklerden bahsetmek gerekirse fazla bir iyileşme göremediğimi rahatlıkla söyleyebilirim fakat oyunun grafiklerinde geçen seneden beri gelişmesi gereken bir yön olduğunu ben dahil neredeyse hiçbir 2K oyuncusu düşünmüyordur zaten. Neyse, lafı daha fazla uzatmadan 2K’in paylaştığı trailerı izlemeye geçelim.

Oynanış açısından bakarsak, Slasher özelliğindeki oyuncuların bu sene oyuna damgasını vuracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Gerek Giannis’in euro step smacı, gerekse Dennis Smith Jr.’ın self-alley oop’undan anlayabiliyoruz bunu. Arkadaki müzik de insanı hafiften bir gaza vermiyor değil.

Steam’de normal versiyonu 200, 20.yıl özel versiyonu 340 TL’ye satılacak olan oyun, 11 Eylül’de erişime açık hale gelecek. Fragmanla ilgili yorumlarımız bu kadardı, bunun üzerine işin ehli Alper Biçen’in de fragmanla ilgili yorumunu dinlemek isterseniz onu da aşağıdan halledebilirsiniz.

Oyun dünyasındaki gelişmeler için bizi takipte kalmayı unutmayın, hepinize iyi oyunlar!

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.