Ev / Haberler / NBA 2K20 Ön Sipariş Fiyatları Belli Oldu!

NBA 2K20 Ön Sipariş Fiyatları Belli Oldu!

Poster gg

Fragman, kapak yıldızları ve çıkış tarihi haberinin üzerine gelen sıcak bir gelişmeyle oyunun bilgisayar versiyonu için ön sipariş fiyatlarını öğrendik. “Sitenin ismini 2KGG yapın!” yorumları için şimdiden özür dileriz, aynı habere sığdıramadık. Oyuna Steam üzerinden 249 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Detaylar haberimizde!

NBA 2K20Az önce paylaştığımız haberde NBA 2K20 oyununun kapak yıldızlarını, çıkış tarihini öğrenip ilk fragmanı izledik. O habere sığdırma imkanımız olmadı fakat fiyatların açıklanmasını başka bir haberde size bildiriyoruz. Oyun beklendiği gibi tuzlu, normal versiyonu 249 TL, Digital Deluxe versiyonu 329 TL ve Legend Edition versiyonu 399 TL. 2K19‘daki reklam sorunları nedeniyle birçok oyuncu ön sipariş vermeye sıcak bakmıyor, oyundan fazla bir beklentileri yok. Zaten bu fiyatlara bakılınca indirim olmadan oyunu almanın pek mantıklı olmadığını rahatça görebiliyoruz, büyük bir takipçi veya içerik üreticisi değilseniz oyunu almak için bir dahaki indirimleri beklemenizi öneririz.NBA 2K20Oyunun ilk fragmanını tekrar izlemek isterseniz kendisini alta bırakıyorum gençler.

Bu fiyatlar ve önceki oyunun son demlerindeki memnuniyetsizliklere rağmen Live’ı son yıllarda bir tehdit olarak bile görmeyen 2K’in yine bolca satacağını düşünüyorum açıkçası. Sonbaharda indirim gelince almayı düşünüyorum oyunu, her ne kadar eleştirsek de basketbol takipçileri olarak kaçırmadığımız bir seridir NBA 2K. Siz de konuyla ilgili düşüncelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Sitemizdeki diğer 2K içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz, hepinize iyi oyunlar 🙂

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.