Ev / Haberler / NBA 2K20 Oyuncu Ratingleri Canlı Yayınla Açıklanacak!

NBA 2K20 Oyuncu Ratingleri Canlı Yayınla Açıklanacak!

Poster gg

NBA 2K20 ekibi, Twitter hesabından attıkları bir tweetle oyundaki basketbolcuların güçlerini özel bir canlı yayınla açıklayacağını duyurdu. Yapılacak olan canlı yayının özel bir konuğu da olacak: Lakers’ın yeni yıldızı Anthony Davis!

Önceki günlerde oyundan ilk görüntüyü paylaşarak Twitter’daki aktifliğini gösteren 2K ekibi, diğer müjdeyi aşağıdaki tweetle verdi. Oyunu bekleyen kullanıcıların tepkisi ise beklendiği gibi pek iç açıcı olmadı. İlk görseli “Bu ne, 2K19’dan hiçbir farkı yok”  laflarıyla taşlayan oyuncuların eleştirileri bu sefer daha çok oyuncu ratinglerinin açıklanmasına rağmen oynanış videosu gelmemesi üzerineydi. 2K19’un son demlerinde yaşanan reklam olayı, 2K hayranlarını iyice sinirlendirmiş olacak ki duygularını hala ekibin yüzüne vuruyorlar.

“#2KRatingleri yolda! Anthony Davis’in özel konuğumuz olacağı NBA 2K20 Rating Açıklama canlı yayını için bildirim almak istiyorsanız aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.”

NBA 2K20

Siz de NBA 2K20’yi bekleyenlerdenseniz Twitter üzerinden yayın için bildirimleri açabilirsiniz. Yayının ardından da önemli gelişmeleri sizinle paylaşmaya çalışacağız. Umarız sadece ratingler açıklanmaz ve 2K ekibi oynanış videosu yayınlayarak ve oyuna yeni eklenecek herhangi bir özellik duyurarak hepimizi şaşırtır. En güncel oyun gelişmelerinden haberdar olmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Hepinize iyi eğlenceler!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.