Ev / Haberler / Need for Speed: Heat’te Loot Box Olmayacak!

Need for Speed: Heat’te Loot Box Olmayacak!

Valorant names

Yeni Need for Speed oyununun tanıtılmasının ardından, yeni oyun Need for Speed: Heat ‘in nasıl bir oyun olacağı az çok kesinleşmeye başladı.

Birçoğunuzun bildiği üzere, yeni Need for Speed oyunu Need for Speed: Heat, 14 Ağustos günü bir YouTube prömiyeri ile tanıtıldı. Fragmanın yayınlanmasının ardından birçok forumda başlıklar açılmaya başlandı ve oyun hakkında söylentiler de beraberinde geldi.

Need for Speed: Heat

Tabii bu forum başlıklarından bir tanesi de birçoğumuzun bildiği Reddit’te açıldı.

Star Wars: Battlefront 2’de ve Need for Speed: Payback’te bol bol gördüğümüz “saçma” loot box olayının olup olmayacağı tartışılırken EA Games’in Topluluk Yöneticilerinden Ben Walke’tan cevap gecikmedi. “Need for Speed: Heat’te loot box yok, ve olmayacak da.”

Need for Speed: Heat

Bu basit bir değişiklik gibi görünebilir fakat biz oyuncuların çok şikayet ettiği bir detaydı her şeyden önce. Harçlıklarınızı biriktirip, maaşınızdan kesip günümüz piyasasına göre pahalı sayılabilecek bir oyun alıyorsunuz. Fragmanındaki o cıvıl cıvıl parçaların hayalini kurarak oyununuzu açıyorsunuz, ve o da ne? O ışıklı mışıklı neonlar, renkli dumanlar, havalı süspansiyonlar birer yalanmış. Loot Box olmadan açılmıyormuş meğer. Bu can sıkıcı durumun ortadan kalkmasıyla birlikte pek çok oyuncunun yüreğine su serpilmiş oldu. EA Games bu sefer oyuncuları gerçekten dinledi, ve tarih tekerrür etmemiş oldu.

Fragman incelemesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz. Benzer içerikler için sitemize daha sık uğramayı unutmayın.

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.