Ev / Blog / Need For Speed Payback Hızlı Para Kazanma Rehberi!

Need For Speed Payback Hızlı Para Kazanma Rehberi!

Valorant names

Merhaba sevgili OyunGG okurları. Bugün sizlerle, Need For Speed Payback’teki en önemli 2. konu olan “PARA (en önemlisi arabalar tabii ki de, ne bekliyordunuz?) nasıl daha kolay kazanılır?” konusuna değineceğiz.

Bildiğiniz (Veya bilmediğiniz) üzere Need For Speed Payback’te, yarışlardan 20.000 ile başlayıp, 50-60.000 bank’e kadar yükselebiliyorsunuz. Bu yarışlardan kazanacağınız para, yarışın tierine göre belirleniyor, ve sidebetler ile bu sayılara ulaşabiliyorsunuz.

Nedir bu tier?

Temel para kasma sınıfımız olan race sınıfında 3 adet tier bulunuyor. Bu tierler, her ligde artıyor.

Graveyard Shift: Tier 1
Silver 6: Tier 2
One Percent Club: Tier 3

Şimdi, ligleri tanıdık. Bizim, burada odaklanacağımız lig, Natalia Nova’nın yönettiği One Percent Club olacak, çünkü hızlı bir şekilde, çok para kasmak istiyoruz değil mi? Sidebetsiz 25.000, sidebet ile 50-60.000 e kadar bank verebilen Tier 3 yarışlardan, Hyperspace Circuit ile yapacağız bunu! Toplamda 2-3 dk süren bir yarıştan 60.000 kaldırabilmek… Bundan iyisi Şam’da kayısı! Allah razı olsun Natalia Nova!

Ooo, iyi paraymış, nasıl yapacağız bunu?

Yan başlıktaki şekilde düşünenler için, şu şekilde yapacağız abicim;

Arabanın ayarlarını mümkün oldukça Outlaw markasından yapacaksın, çünkü en çok ihtiyacımız olan şey nitro olacak. Outlaw’ı dizdin mi? Dizdin. Yarış 2 dakika sürse, 60.000 verse, 5 x 60= 300.000, yani 5 yarış yaptığınızda 300.000 bank anında elinizde oluyor. Bu paraya, üstüne 4,100 bank daha ekleyerek gıcır gıcır, Verde Mantis renginde bir Lamborghini Huracan sahibi olabiliyorsunuz. Veya, klasikçiyseniz tertemiz, kelepir bir Lamborghini Diablo SV alabiliyorsunuz.

Bu konu hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşabilir ve şu anda çekiliş yaptığımız sayfamız @oyunggcom‘u Instagram’dan takip edip, çekilişimize katılabilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.