Ev / Haberler / Need For Speed: Payback’e Dev Güncelleme Yolda!

Need For Speed: Payback’e Dev Güncelleme Yolda!

Poster gg

Eğer takip ediyorsanız bilirsiniz, veya biraz ilgiliyseniz duymuşsunuzdur. Kısa bir süre önce Need For Speed, kendi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir hikaye ve resmi sitesinde paylaştığı bir duyuru ile, Payback’e gelecek yeni güncellemeyi tanıttı. Özellikle Payback oyuncularının istekleri yönünde önemli güncellemeler getiren EA Games, bakalım bize bu güncellemede neler sunuyor.

Güncelleme beraberinde birçok yeni özelliği ve Vanity Itemları getiriyor. Ayrıca

Payback’e Gelen Yeni Özellikler:

Çoğu araba 399 Level olabilecek!

Oyunculardan gelen şikayetlerin en başında, potansiyeli olan araçların 299 level ile sınırlandırılması vardı, yeni güncelleme ile Payback’te bu sorun ortadan kalkıyor! Bazı arabalar hala 299 ile sınırlı kalacak ki bu da gayet normal. 399 level bir Mazda Miata veya Volvo Amazon saçma olurdu.

Yeni arabalar!

Cüzi bir miktar karşılığında 3 adet yeni arabaya sahip olabilirsiniz! Eğer Need For Speed Payback Season Pass sahibiyseniz ücret ödemenize gerek yok. Bu arabalar:

 • Land Rover Range Rover Sport SVR ( 1382 Beygire kadar çıkabiliyor!)
 • Alfa Romeo Guilia Quadrifoglio
 • Chevrolet Colarado ZR2

Payback

Daha fazla tasarım için, daha fazla alan!

Araç kaplamaları için normalde 50 olan alan, artık 100’e yükseldi. Artık kendi çapınızda bi Yiannimize olabilirsiniz!

Yeni, Terk Edilmiş Araçlar!

Her hafta dünyada bulunabilen arabalara 10 yeni araba eklendi! Bu arabalar Sokak ligleri liderlerinin arabaları ve ikonik Need for Speed arabalarından oluşmakta.

Payback

Yeni Vanity Itemlar!

Polis sirenleri!

Kasalardan düşen kornalar arasında artık polis sireni de var. Artık lobide hırsız-polis oynayabilirsiniz! Eğer bu eşyayı düşüremezseniz polisten gaçmakta fayda var.

Payback

Yeni Jantlar!

Tam 24 yeni jant seçeneği!

 • Fifteen 52
  • Outlaw 003, Penta GT 3 Piece, Evo SC Block 3 Piece, RSR Apex 3 Piece, RSR Chicane 3 Piece, RSR Holeshot 3 Piece, RSR Stage 3 Piece, TurboMac SC 3 Piece
 • ·3SDM
  • 3.0 1 V2, 3.01 FX2, 3.05, 3.33 FX2, 3.06 FR, 3.35 FX2, 3.41 FR, 3.66 FR
 • HRE
  • 305 Mono, 935, C109, P200, R101, RS106, S107, S201H

19 Haziran 2018’de yayınlanacak olan bu güncelleme hakkında sizin düşünceleriniz nedir? Sizce hala eksik kalan bir şeyler var mı? Yorum bölümünde bizimle paylaşın. Ayrıca internette oynanan yarış oyunlarını seviyorsanız sizi şuraya tıklamaya davet ediyoruz.

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir Yorum

 1. UUn zamandır bu haberi bekliyodum. Super haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.