Ev / Haberler / Need For Speed Payback’ten Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor!
Valorant names

Need For Speed Payback’ten Yeni Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor!

Bugün, Need For Speed resmi Instagram hesabında yayınlanan “Build of The Week” fotoğrafı, ve 2 gün önce yayınlanan bir reklam fotoğrafı, yeni bir arabanın ve birkaç özelliğin daha NFS Payback’e ekleneceği iddialarını beraberinde getirdi.

Yeni araba mı?

Forza Horizon serisinin, Need For Speed serisine göre en büyük artılarından birisi, kuşkusuz ki yüzlerce otomobil çeşidinin bulunmasıdır. Özellikle önceki oyunda, araç sayısının yetersiz olması ve modifikasyon sınırlamaları ile bir hayli eleştiri alan EA Games, bu oyunda bunu telafi edecek gibi görünüyor. Şimdiye kadarki en kabarık araç listelerinden birine sahip olan Need For Speed Payback, araçların henüz gerçekte bile var olmayan modifiye kitlerini, henüz gerçek hayatta bile yaygınlaşmayan araçlara getirerek, bizleri bir hayli şaşırtıyor.

Evet, yeni arabamız, Honda (Acura) NSX!

Havaalanı!

Henüz iki gün önce yayınlanan bir fotoğrafta ise, Polis otomobilleri ve helikopterinden kaçan bir Porsche Panemera görüyoruz. Forza Horizon 3′te olduğu gibi, burada da muhtemelen drag yarışları yapılacak. En son Need For Speed Most Wanted 2 de bir DLC ile hava alanı gördüğümüz seride, 5 yılın ve 3 oyunun ardından ilk defa hava alanı ve drag yarışı yapmak için adam akıllı bir alan görmek seri fanlarını (benim gibi) sevindirmiştir umarım.

Detaylar geldikçe, sizler için yazmaya devam edeceğiz. Okuduğunuz için teşekkürler!

Kaynak: EA Games resmi instagram hesabı, EA Games resmi sitesi.

Hakkında Özay Yıldız

Yarış oyunları hayranı, lise öğrencisi bir petrolhead. Yarış oyunlarını "Ben manuel daha çok seviyorum kardeşim." mottosuyla oynamayı severim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.