Ev / Haberler / Netflix Artık Türkçe!

Netflix Artık Türkçe!

Netflix Artık Türkçe!

Günümüz Türkiye kullanıcılarının birçoğu henüz Netflix kullanmaya başlamadı fakat bundan sonrasında daha çok adını duyacağımız aşikar. Netflix aslında televizyon mantığını internet ile buluşturmasıyla tanınmış ve isim yapmıştı, özellikle Android Televizyonlar ile birlikte popülerliğine dahasını da katmıştı. Geçtiğimiz günlerde Vestel ile ortak çalışmalar içerisinde olduğunu duyurmuştu şirket, şimdi ise Vodafone ile büyük projeleri olduğunu belirtti, ayrıca artık tamamen Türkçe olduğunu da belirtti, zaten içeriğin %80’den fazlası dublajlı ya da alt yazılı şekilde Türkçe’ydi fakat artık ödeme yolları, Türk Lirası kullanması ve Türkçe Dil Paketi seçeneklerini de getirdi.

Okurlarımıza da güzel bir haber verelim, eğer kullanmak istiyorsanız, resmi site üzerinden 1 aylık deneme paketi alabilirsiniz. Şahsen kullanmıyorum ama kullanan birçok tanıdığım Netflix’ten gayet memnun bu yüzden tavsiye edebilirim.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 21 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Battlefield 5’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Geçtiğimiz gün (23 Mayıs) EA, tarafından canlı yayında tanıtılan Battlefield serisinin yeni oyunu büyük ses …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir