Ev / Haberler / Sinema Haberleri / Netflix Bandersnatch Benzeri Yeni Bir Yapım Duyurdu!
Poster gg

Netflix Bandersnatch Benzeri Yeni Bir Yapım Duyurdu!

İzleyicilerin etkileşime geçebildiği ve seçim bazlı ilerleyen senaryosu ile Bandersnatch oldukça sevilmiş ve ilgi toplamıştı. Geçtiğimiz gün Netflix, You vs. Wild isimli yeni dizisini tanıttı.

8 bölüme sahip olacak dizinin başrolünde Bear Grylls olacak. İzleyiciler dizi ile etkileşime geçebilecek ve Bear Grylls’in hayatta kalmasını sağlamak için seçimler yapacak. İzleyicinin seçimleri ile ilerleyecek olan dizide doğaya karşı mücadele vereceğiz.

Bear Grylls‘in kendi programı Man vs. Wild’da onun mücadelesini izliyor ve doğadaki macerasına tanık oluyorduk. Netflix You vs. Wild’da ise Bear Grylls adına seçimleri biz yapacak ve doğadaki tehlikeli durumlarda ipleri elimizde tutacağız. You vs. Wild dizisinin Bandersnatch kadar sert ve karanlık bir anlatıma sahip olmayacağı belirtildi. Dizinin yapımcı kadrosunda Bear Grylls ile beraber Chris Grant, Drew Buckley, Ben Silverman, Howard Owens, Rob Buchta gibi isimler yer alıyor.

Netflix You vs. Wild 10 Nisan’da İzleyiciyle Buluşacak

Netflix You vs. Wild için hazırladığı tanıtımı Los Angeles’taki basın gösteriminde paylaştı. İnteraktif dizi için bir de interaktif tanıtım videosu yayınlandı. Bu YouTube videosu ile etkileşime geçebiliyor ve seçimleriniz ile diğer videolara ilerliyorsunuz.

Sinema dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.