Ev / Haberler / Ninja 2018 Yılı Gelirini Paylaştı
Poster gg

Ninja 2018 Yılı Gelirini Paylaştı

Fortnite ile birlikte yükselişe geçen ünlü yayıncı  Tyler “Ninja” Blevins, 2018 yılında toplam kazandığı tutarı açıkladı.

Twitch platformunda en çok izlenen 4. kanalın sahibi olan Ninja bu sene 10 Milyon Dolar’lık bir gelir elde etmiş. Bu gelirin %70 kadarını Twitch ve Youtube üzerinden elde ederken, geri kalan kısmını şirketlerle yaptığı ortak çalışmalardan kazanmış. Kendisi Youtube’un dislike yağmuruna tutulan 2018 Rewind videosunda da yer almıştı hatırlarsanız.

Fortnite’ın yükselişini 2018 yılının 2. yarısında tamamladığını düşünürsek 2019 yılında Ninja’nın da gelirlerinin artacağını kestirmek pek zor olmuyor. Gerçi kendisi de çalışkan (!) bir birey. Formunu korumak için 4.000 saatin üzerinde Fortnite oynamış. Bu da 165 günün üzerinde oluyor. Yılın yarısını bir oyuna, diğer yarısını da tuvalet, uyku ve yemeğe harcamış olsa epey üzücü bir sonuç ortaya çıkıyor. Paran çok da olsa harcayacak vaktinin olması önemli. Eminim kendisi de epey sıkılmıştır tek oyuna bu kadar vakit harcamaktan.

Biz izleyicilere her ne kadar oturduğun yerden para kazanmak gibi görünse de içinde bulundukları psikolojiyi merak etmeden yapamıyor insan. Ninja ekipmanları ile ilgili yazımızı okumayı ve haberlerden anında haberdar olmak için Twitter adresimizi takip etmeyi unutmayın.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.