Ev / Haberler / e-Spor Haberleri / Ninja Twitch’i Bıraktı, Başka Platforma Geçiyor!

Ninja Twitch’i Bıraktı, Başka Platforma Geçiyor!

Poster gg

Twitch platformunun en popüler yayıncısı Ninja Twitch’i bıraktı! Şaka değil, Twitch ile ilişiğini kesen Ninja başka bir yayın platformu ile anlaşmaya vardı. Detaylar haberimizde.

Twitch yayınları akıl almaz izleyici kitleleri tarafından takip edilen Ninja özellikle de Fortnite konusunda zirvede olan bir isim. Başarılı Fortnite yayıncısı artık Twitch üzerinden yayın açmayacağını duyurdu. Microsoft tarafından kurulan yayın platformu Mixer ile anlaşmaya varan Ninja artık yayınlarını kalıcı olarak buradan yapacak.
ninja
Tyler ‘’Ninja’’ Blevins en çok kazanan Twitch yayıncılarının başında geliyordu. 14,7 milyon takipçisi bulunan Ninja şahsi Twitter hesabı üzerinden yayınladığı video ile Microsoft’un yayın platformu Mixer’a geçtiğini resmi olarak hayranlarına duyurdu. Ninja‘nın bu hamleyi öylesine yapmış olması elbette ki çok düşük bir ihtimal. Microsoft kanadından Ninja’nın kendi platformlarını kullanması için nasıl bir teklif sunulduğu ya da teklifin şartları henüz bilinmiyor.

Şimdilik takipçilerinden kaçının Twitch’i bırakıp Mixer’a geçeceği elbette ki merak konusu. Fakat Ninja’nın sosyal medya hesapları üzerinden Mixer profilinin linkini paylaştığı andan itibaren profilin görüntülenme sayısı 120 bini aştı. Bakalım bu işbirliği ne gibi sonuçlar doğuracak, bekleyip göreceğiz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.