Ev / Haberler / Teknoloji Haberleri / Nintendo Switch Mini Yanlışlıkla Sızdırılmış Olabilir
Poster gg
Nintendo Switch Mini

Nintendo Switch Mini Yanlışlıkla Sızdırılmış Olabilir

Nintendo şirketinin tarihinde en hızlı satan ürün özelliğine sahip olan Switch el konsolu için yeni model çıkacağı dedikoduları dolaşıyordu. Şimdi de bu söylentileri destekleyen bir sızıntı ortaya çıktı. Üstelik bazı görüntüleri de beraberinde getirmiş oldu.

Nintendo Switch Mini

Çinli Perakende Firması Yanlışlıkla Bir Mail Yolladı

Nintendo konsolları üzerinde tasarımlar yapan CptnAlex isimli bir kullanıcı kendisine Çinli bir perakende firması tarafından mail atıldığını öne sürdü. Mailin içeriğinde ise sözde yeni çıkacak el konsolu için koruyucu kılıf ve ekran koruyucu tanıtımı yapılıyor.

Bu olay oldukça fazla kafa karışıklığı yaratıyor çünkü doğruluğunu yalanlayabilecek veya kanıtlayabilecek birçok unsur söz konusu olabiliyor. Bunun bir nedeni de daha önceden ortaya çıkan tahmini tasarımlara oldukça yakın bir broşür gösterilmiş olması.

Nintendo Switch Mini Ürünleri Satışa Sunulmuş

İşin bir diğer ilginç ve dikkat çekici yanı da maili yollayan perakende firmasının resmi internet sitelerinde yeni bir kategori açmış olmaları. Bu kategoride ise Nintendo Switch Mini ürünleri satışa sunulmuş bir biçimde yer alıyor. Fakat Nintendo kanadından henüz bir bilgi gelmiş değil. Sayfaya ulaşmak ve ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.