Ev / Haberler / No Man’s Sky Xbox One Yolcusu!

No Man’s Sky Xbox One Yolcusu!

Valorant names

Tüm oyun sektörüne attığı yalanlarla tanınan Hello Games, No Man’s Sky için büyük bir güncelleme yayınlayacağını ve oyunun 2018’in son çeyreğinde oyunun Xbox One platformuna geleceğini duyurdu.

No Man’s Sky, çıktığı günlerde herkes için büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Geliştirici Hello Games biz oyuncuları her biri farklı çok sayıda gezegen vaadiyle kandırmıştı. Oyunun çok fazla eleştiri almasına rağmen geliştirici ekip oyunu hala güncellemeye çalışıyor. Yakın zamanda ise Hello Games oyunun Xbox One platformuna geleceğini ve tüm platformlarda yayınlanacak “Next” adlı büyük güncellemeyi duyurdu.

Next adlı güncelleme oyuna gelen en büyük güncelleme olacak. Bu konuda oldukça heyecanlı olan geliştiriciler, başka bir bilgi vermedi.

No Man’s Sky’da 4K Çözünürlük Desteklenecek!

Geliştiriciler tarafından duyurulan başka bir konu ise 4K desteği. Özellikle son yıllarda oldukça moda olan 4K, No Man’s Sky‘a da geliyor. Xbox One X sayesinde oyuncular 4K çözünürlük ile oyunu oynayabilecek.

Koca vaatlerle hepimizi kandıran Hello Games, oyuncular tarafından pek sevilmiyor. Maalesef bu oyunun son çırpınışları gibi gözüküyor.

Daha fazla oyun haberi için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.