Ev / Haberler / Nokia Eylül Ayında Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak

Nokia Eylül Ayında Yeni Akıllı Telefonlarını Tanıtacak

Valorant names

Uzun zamandır neredeyse adını bile duymadığımız Nokia Eylül ayında düzenlenecek bir fuarda yeni akıllı telefon modellerini görücüye çıkartacak. Detaylar haberimizde.

Bir zamanların cep telefonu denildiğinde akla ilk gelen firması olan Nokia eski ihtişamlı günlerinden oldukça uzakta. Gelişen teknoloji ve değişen kullanıcı ihtiyaçlarına ayak uydurmakta zorlanan Nokia bir zamanlar tek başına kurulduğu tahtı bugün sayısız rakibine bırakmış durumda. Bir zamanların efsanesi olan Nokia uzun süredir piyasada neredeyse hayaleti oynuyordu.

Ancak Nokia bu sessizliğini bozma hazırlığında. Nokia’nın ürettiği telefonları dünya pazarına sunan HMD Global adlı şirket Berlin’de düzenlenecek olan IFA Berlin etkinliğine katılacaklarını duyurdu. Bu etkinlik dahilinde Nokia’nın yeni akıllı telefon modellerini basın ile paylaşması bekleniyor. 4 gün sürecek olan etkinliğe katılacak olan HMD Global şirketinin elinde kullanıcıları şaşırtacak ne gibi şeyler var henüz bilmiyoruz.

Umarız bir zamanların efsane mobil cihaz üreticisi bu etkinlik ile birlikte küllerinden yeniden doğarak bizlere eski günlerde olduğu gibi sağlamlığıyla adından söz ettirecek cihazlar sunarlar. Şimdilik Nokia için iyi dileklerde bulunmak ve yeni tanıtılacak modelleri beklemek dışında yapabileceğimiz pek bir şey yok. Oyun, sinema ve teknoloji dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.