Ev / Haberler / Oyun Haberleri / NVIDIA Ekran Kartları Oyun Hediye Ediyor
Poster gg

NVIDIA Ekran Kartları Oyun Hediye Ediyor

NVIDIA geçtiğimiz yıl Almanya’da düzenlenen Gamescom fuarında yeni nesil ekran kartlarını duyurmuştu. Tabii ki o çok konuşulan RTX 2000 serisinden bahsediyoruz. Firma bu ekran kartlarından birini ya da bu ekran kartlarına sahip bilgisayarlardan birini alacak olanlara bir güzellik yapıyor ve üç büyük oyunu veya bu üç oyundan birini hediye ediyor.

Son Dönemin Popüler Oyunları Hediye Edilecek

Kalitesiyle ve gücüyle kendini ispatlamayı başarmış RTX model ekran kartları zaten beraberinde getirdiği yeniliklerle adlarından sıkça söz ettiriyorlardı. Bugün itibariyle de böyle güzel bir kampanya başlatmış oldular ve 3 büyük oyunu hediye ediyorlar: Battlefield V, Anthem, Metro Exodus.

NVIDIA Bazı Şartlar da Belirtmekte

Belirtmemiz gereken önemli bir konu daha var. RTX serisindeki  her ekran kartına bu oyunların üçü de verilmiyor. Eğer satın alacağınız GPU GeForce RTX 2060 veya GeForce RTX 2070 modellerinden biri ise bu üç oyundan yalnızca birine sahip olabiliyorsunuz. Ancak satın alacağınız GPU GeForce RTX 2080 veya GeForce RTX 2080 Ti modellerinden biri ise üç oyunu da edinebiliyorsunuz. Tekrar belirtelim ki kampanyanın geçerli olması için bu ekran kartlarından birinin alacağınız sisteme entegre edilmiş olması gerekmiyor, yani sadece GPU satın almak da yetebiliyor. Kampanyanın 2 Mayıs 2019 tarihinde sona ereceğini de belirtelim. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklamanız yeterli olacaktır.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.