Ev / Haberler / Nvidia RTX 2060 Fiyatıyla Duyuruldu
Poster gg

Nvidia RTX 2060 Fiyatıyla Duyuruldu

Ülkemiz bilgisayar kullanıcılarının çoğu henüz 10 serisine geçememişken son aylarda 20 serisi yaldır yaldır gelmeye başladı.

Nvidia RTX 2060 da duyurulan serinin son ekran kartı oldu. Henüz 2050 gelecek mi bir bilgimiz yok fakat 2060 ile ilgili paylaşılan bilgileri size aktaracağız. Özellikle RTX 2060’ın gelişi, önceki serinin ekran kartlarına da fiyat açısından etki edecek gibi duruyor ki hepimizin en büyük temennisi o olacaktır.

RTX 2060 Aslında Performansına Göre Gayet Ucuz

RTX 2060 350$ fiyat etiketiyle 15 Ocak itibariyle alıcılarına kapısını açacak. Bu durumda satışa açıldığında ülkemiz tedarikçilerinin fiyatı 2250 TL gibi bir ücret biçeceğini düşünüyoruz. Tabii dolardaki değişiklikler ve yeni yıl vergilendirmeleri de bu tahminimize etki edebilecek unsurlar.

Şöyle bir düşününce biz bu ekran kartının fiyatına komple sistem hazırlıyorduk çok değil birkaç yıl önce. Her neyse, bunları konuşup morallerimizi bozmaya gerek yok. RTX 2060 her ne kadar pahalı gibi dursa da ihtiyacı olanları fazlasıyla tatmin edebilecek bir güce sahip. Serinin önceki üyesi RTX 1060’a göre %60-65 aralığında daha iyi bir performans sağlıyor. Bunun yanı sıra sık konuşulan, Rate Racing konusunda da RTX 2060 birkaç adım öne çıkıyor.

Tüketici Elektroniği Fuarı (CES)’den aldığımız bilgileri sizlere aktardık. Daha fazla teknolojik gelişmeden haberdar olmak için Teknoloji Haberleri kategorimizi takip edebilir, Twitter hesabımızdan da paylaşımları anında görebilirsiniz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.