Ev / Haberler / Obi-Wan Kenobi Filmi Yolda!
Valorant names

Obi-Wan Kenobi Filmi Yolda!

Lucasfilm ellerin dert görmesin. Bu efsaneyi yeniden görmeye hepimizin hakkı vardı sanırım.

Bildiğiniz üzere son yıllarda Star Wars evrenine ek hikayeler ile seriye eklemeler yapmaya ve sinemayı yeniden hareketlendirmeye başlamıştı. Bu konuda da efsaneleri yeniden kullanmaya ya da en azından onlara biraz daha dokunmaya çalışıyorlardı. Aldıkları karar ise Obi-Wan Kenobi karakterine yeniden can vermek ve onun için bir Solo film çekmek olmuş. Kötü bir karar mı? Asla. Çünkü serinin en sıcak kanlı, en baba karakterlerinin başını çeken hep Usta Kenobi olmuştur bize sorarsanız.

Bu arada sıradaki film değil elbette. Sırada Han Solo filmi var. Bu sebeple şuan bildiğimiz tek şey bir Obi-Wan Kenobi filminin çekileceği. Ne yazarı, ne başrol oyuncusu belli şuanda. Önümüzdeki aylarda gelecek olan yeni haberleri Sinema Haberleri kategorimiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Konu Obi-Wan olunca…

Konu ne zaman Obi-Wan Kenobi’ye dokunsa, aklıma direk Anakin Skywalker ile yaşadıkları son dakikalar gelir. Şimdi ondan bahsedilince o anları tekrardan izlememek olmaz. Eğer benimle hemfikirseniz videoyu aşağıya bırakıyorum. Gelin biraz duygulanalım.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.