Ev / Haberler / Oculus E3’de Yer Almayacak

Oculus E3’de Yer Almayacak

2014’den beridir, e3’lerin en çok konuşulan ekiplerinden Oculus bu yıl stant açmayacak!

Bu yıl Haziran ayının 13’ü ve 17’si arasında yapılacak. E3‘de beklenen birçok şirket, ekip ve bağımsız yapımcı var, fakat Oculus onlardan birisi olmayacak. Oculus Rift için neredeyse her organizasyona stant yollayan şirket Oculus VR, Dünyanın en büyük oyun organizasyonlarından birisine neden katılmıyor pek anlayamadık. Fakat resmi açıklama katılmayacakları yönünde. VR (Virtual Reality – Sanal Gerçeklik) alanında, sektörde neler oluyor acaba, garip doğrusu, yinede…

Yeni ürün olmayışı sebep olabilir.

Bir diğer yandan bakacak olursak katılmamalarının sebebi yenilik olmaması da olabilir. Oculus her yıl yeni ürünlerle sahalara çıkar ya da büyük geliştirmelerini tanıtırdı. Mesela 2016 yılında Rift+Touch adında yeni Controller modelini tanıtmıştı. Bakılacak olursa katılmamaları için bu mantıklı gözüküyor, yinede VR‘ın doruklara çıktığı bugünlerde markaları için dahi katılmalarını beklerdik açıkçası.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Battlefield v

Battlefield V ‘in Hikaye Modu İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Her oyununda bize savaş meydanlarının gerçek hissini tattıran Battlefield V ‘in, hikaye modu için yeni bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir