Ev / Haberler / Oculus E3’de Yer Almayacak
Poster gg

Oculus E3’de Yer Almayacak

2014’den beridir, e3’lerin en çok konuşulan ekiplerinden Oculus bu yıl stant açmayacak!

Bu yıl Haziran ayının 13’ü ve 17’si arasında yapılacak. E3‘de beklenen birçok şirket, ekip ve bağımsız yapımcı var, fakat Oculus onlardan birisi olmayacak. Oculus Rift için neredeyse her organizasyona stant yollayan şirket Oculus VR, Dünyanın en büyük oyun organizasyonlarından birisine neden katılmıyor pek anlayamadık. Fakat resmi açıklama katılmayacakları yönünde. VR (Virtual Reality – Sanal Gerçeklik) alanında, sektörde neler oluyor acaba, garip doğrusu, yinede…

Yeni ürün olmayışı sebep olabilir.

Bir diğer yandan bakacak olursak katılmamalarının sebebi yenilik olmaması da olabilir. Oculus her yıl yeni ürünlerle sahalara çıkar ya da büyük geliştirmelerini tanıtırdı. Mesela 2016 yılında Rift+Touch adında yeni Controller modelini tanıtmıştı. Bakılacak olursa katılmamaları için bu mantıklı gözüküyor, yinede VR‘ın doruklara çıktığı bugünlerde markaları için dahi katılmalarını beklerdik açıkçası.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.