Ev / Haberler / Oddworld: Abe’s Oddysee Steam’de Kısa Süreliğine Bedava!

Oddworld: Abe’s Oddysee Steam’de Kısa Süreliğine Bedava!

Nostalji zamanı! Oddworld Inhabitants tarafından Aralık 1997’de yapılan bulmacalı platform oyunu Oddworld: Abe’s Oddysee, Steam’de kısa bir süreliğine ücretsiz. Oyunu kütüphanenize eklemeniz durumunda kendisi sizde kalıyor, bunun için oynamayacak olsanız da oyunu kütüphanenize eklemekte fayda var.

Oddworld: Abe's Oddysee

Steam’deki yorumlardan da anlayabileceğimiz gibi PS1‘de bol bol oynanan oyunlardan biriydi kendisi. Ayrıca dönemiyle karşılaştırılınca gayet kaliteli olduğunu söylemek de yalan olmaz. Döneminden dolayı kötü olan grafikleri de fazla takmadan oynayabilecekseniz platform oyunlarının babası Oddworld: Abe’s Oddysee’yi Steam kütüphanenize eklemenize daha fazla boş yaparak mani olmayalım. Buyurun oyunun oynanış videosu, indirmeden önce bir doz izlerseniz karar vermenize yardımcı olacaktır kendisi.

Bu yazıyı okuyabildiğiniz herhangi bir bilgisayardan bu oyunu oynayabilirsiniz ama biz yine de sistem gereksinimlerine geçelim:

Oddworld: Abe’s Oddysee Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/2000 ve üstü
  • İşlemci: 166 MHz Pentium işlemci (200 MHz daha iyi olur)
  • RAM: 16 MB (32 MB ve üstü daha iyi olur)
  • Direct X: 6
  • Ses kartı: 100% Soundblaster uyumlu
  • Depolama alanı: 700 MB boş depolama alanı

Sistem gereksinimlerini de bitirdiğimize göre bu linke tıklayarak oyunun Steam mağaza linkine ulaşabilirsiniz. Her güzel şey gibi bir bedava oyun haberi de burada sonlanıyor, hepinize iyi oyunlar şeker okuyucularımız.

Ha bu arada siteye gelmişken kolay kolay bırakmayalım sizi, “Hangi Oyun Karakterisin” testini çözmeden gitmeyin. Çözecek olanlara şimdiden iyi eğlenceler.

 

Hakkında Efrıs

Buna da bak!

The Division 2’den Yeni Fragman Yayınlandı

Geçtiğimiz yıllarda Ubisoft, pek çok yeni marka denemesi yapıp, yeni IP oyunları ard arda piyasaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir