Ev / Blog / Ödüllü Yazarlık Dönemimiz Başlıyor! – Team R
Valorant names

Ödüllü Yazarlık Dönemimiz Başlıyor! – Team R

Arkadaşlar, Oyungg.com olarak yeni yazarlara şans tanımak için kendi sistemimizi oluşturuyoruz ve Team R adında bir editör-yazar takımı kuruyoruz ve sizlere güzel bir deneyim kazandıracağımızdan şüphemiz yok.

Ödüllü Yazarlık Nedir?

Herkes sitemize içerik sağlayıcı olarak kayıt olabilecek ve içerik hazırlayabilecek, yönetim ekibimiz ise içlerinde yayınlanabilir olanları seçip paylaşacak, her yazar için düşündüğümüz sınır 10 yazı, yani 10 yazınız yayınlanırsa ödül alacaksınız ve devam etmek istiyorsanız aynı şekilde devam edeceksiniz, hatta belki kadrolu bir şekilde yönetim ekibimize dahil olacaksınız ileride.

Ödül Nedir?

Yayınlanan her 10 yazı için 20 TL bir ücret düşündük, bir editör olarak söyleyebilirim ki üzerine düşerek hazırlarsanız birçok yazınız yayınlanacaktır. Sadece hafta sonu yazan yazarlar için dahi harçlıklarını çıkartma şansı tanımış oluyoruz böylece ve buradan kazandığınız editörlük deneyiminin ileride işinize yarayacağından da eminiz.

Yazarlarda ne arıyoruz?

  •  İçerikler kopyala-yapıştır olmamalı.
  • Yazılarınız en az 100 kelime olmalı.
  • Okunaklı ve güzel bir Türkçe kullanmalısınız.
  • WordPress sistemini kullanmamış olmanız sorun değil, yardımcı olacağız ama biliyorsanız bu sizin için büyük bir artı.
  • Haber yazacak yazarlar güncel haberlere odaklanmalı ve başlıklar günlük ya da en geç bir gün öncesinin başlıkları olmalı.
  • Özgün görsel hazırlanmış olması bir artı ama yine çok büyük bir sorun değil.

Şartları okudunuz, zorlayacak bir şey yok kimseyi sanırım 🙂 Amacımız zaten amatör ve genç kardeşlerimize de şans tanımak. Eğer ben yaparım, kendimi zaman içerisinde geliştiririm diyorsanız BURADAN üyeliğinizi alarak yazmaya başlayabilirsiniz!

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.