Ev / Haberler / Once Upon a Time in Hollywood, Netflix Dizisi Olabilir!

Once Upon a Time in Hollywood, Netflix Dizisi Olabilir!

Valorant names

Yılın en çok beklenen filmlerinden biri olan, yönetmenliğini Quentin Tarantino’nun yaptığı, kadrosunda ise Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie, Al Pacino gibi efsane isimlerin bulunduğu “Once Upon a Time in Hollywood”, mini dizi halinde Netflix’te yayınlanabilir!

NY Times yazarı Kyle Buchanan, Twitter’da Once Upon a Time in Hollywood’un, silinen sahneler eklenerek mini dizi halinde Netflix’te yayınlanacağı ile ilgili haberler duyduğunu söylediği bir paylaşımda bulundu.

 

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen  72. Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapan Once Upon a Time in Hollywood, ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun gişede en iyi açılış yapan filmi oldu. Gişedeki ilk hafta sonunda 40.3 milyon dolar hasılata ulaşarak, Tarantino’nun efsane filmlerinden Kill Bill, Pulp Fiction, Inglourious Basterds gibi filmlerin açılış haftalarının hasılatını sollayarak kariyerindeki en iyi açılışa sahip filmi oldu.

Türkiye’de 23 Ağustos’ta vizyona girecek olan filmin konusu ise kısaca şöyle: Hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçen Once Upon a Time in Hollywood’da, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton ve dublörü Cliff Booth artık tanımadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışmaktadırlar. Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson ve yandaşlarının işleyeceği korkunç bir suçun kurbanı olurken komşuları olan Dalton ve Booth’un yolları hiç beklemedikleri bir şekilde bu hikayeyle kesişecektir. Ünlü yönetmen Roman Polanski’nin eşi olan Sharon Tate, öldürüldüğü tarihte 8.5 aylık hamileydi. Güncel sinema haberleri için bizi takipte kalmayı unutmayın. İyi seyirler!

Kaynaklar: MovieGraf, The Playlist

Hakkında Berfin Ergin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.