Ev / Haberler / One Plus 7T Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı

One Plus 7T Pro Görüntüleri Ortaya Çıktı

Valorant names

One Plus, Çin’de kurulmuş akıllı telefon üreticisidir. Pete Lau tarafından kurulan şirketin yeni telefonu olacak One Plus 7T Pro görüntüleri ortaya çıktı. 

Şirket, çıkardığı kaliteli telefonlar ile kamuoyunun beğenisini kazandıktan sonra T serisi adı altında telefonlarını güncelleyip tekrar satışa sunmaya başladı. Serinin yeni amiral gemisi olması beklenen telefon OnePlus 7T Pro görüntüleri Weibo sitesinde görüntülendi. Kesinlik olmamasına rağmen görüntüler Weibo kullanıcılarının ilgisini üzerine çekti. Weibo‘da yayınlanan görüntünün her şeyi net olarak açıkladığı söylenemez. Görüntüde telefonun etrafındaki kalın çerçeve yüzünden tam olarak cihazın kamerasının nerede olduğunu kestiremiyoruz.

7T ve 7T Pro telefonlarının çıkmasına oldukça uzun bir süre vardı. Buna rağmen merak uyandıran bir haber olmasının sebebi herkesin beklediği telefon işlemcisi değişikliğinin nasıl olacağı konusundaydı. Örnek verilecek olursa 3’den 3T’ye geçişte Snapdragon 820 yerine Snapdragon 821 işlemci değişikliği yapılarak piyasaya sunuldu.

5T ve 6T cihazlarında bir değişikliğe gidilmemesine rağmen kullanıcılar 7T konusunda umutlu. 5T ve 6T piyasaya sunulduğu dönemlerde Qualcomm, yeni bir işlemci tanıtmamıştı. Ama tam 7 Pro zamanında tanıtılan işlemci Snapdragon 855, kullanıcıların cihazlarında bulunmasını istediği bir işlemci. Şirketin yeni amiral gemisinde Snapdragon 855 işlemci kullanması büyük bir olasılık dahilinde. Paylaşılan fotoğrafın eski bir prototip olduğunu belirten Max J, aynı zamanda Kasım ayında piyasaya sürülecek telefonunun, görüntülerden çok da farklı olmadığını söylemeyi tercih etti.

Tahmini bir tarih belirtmek gerekirse, telefonun 1 Kasım günü piyasaya sürülmesi bekleniyor. Piyasaya sürülmeden 2-3 gün öncesinden de lansmana şahit olacağımızı söyleyebiliriz.

 

Hakkında Almina Kahyaoğlu

MMORPG hayranı ve sanırım oyungg yazarı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.