Ev / Haberler / Onrush Oyunu İçin Tanıtım Videosu Yayımlandı

Onrush Oyunu İçin Tanıtım Videosu Yayımlandı

Onrush Oyununun Tanıtım Videosu Yayımlandı

Codemasters tarafından geliştirilen yarış oyunu olan Onrush’ın videosu yayımlandı. 2018 Yılında çıkışı beklenilen bu oyunun şimdiden tanıtım videoları yayımlanıyor.

Tanıtımda gördüğümüz üzere hem dört tekerlekli araç hem de motosiklet ile yarışabiliyoruz. Tanıtımda çalan güzel müziklerle ve araçların ses uyumu tanıtımı çok güzel kılmış. Tanıtımı izledikçe oyunu oynama isteğiniz artacağına inanıyorum. Bu yarış oyunu hazırlanan bu tanıtım ile şimdiden birçok oyuncunun gönlünü fethetmiştir.

Videoyu detaylıca izlediyseniz çarpma efektleri, oyunun grafikleri, araçların detayları gerçekten gayet güzelce yapılmış. Oyunun çıkış tarihi bir şey olmazsa 5 Haziran 2018 olarak belirlenmiş. Oyunun maalesef PC sürümü çıkmayacakmış. Eğer siz bu oyunu oynamak istiyorsanız Playstation 4 veya Xbox One sahibi olmanız gerekiyor.

Yayımlanan tanıtım videosunu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Hakkında Zekican Aydın

17 yaşındayım İstanbul'da Eyüp Sultan'da yaşıyorum. Beyoğlu'nda, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde Bilişim bölümünde okuyorum. Oyungg.com'da editörüm ileride Oyungg projesinde ofis tarzında çalışmak istiyorum.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir