Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Orwell: Keeping an Eye on You Kısa Süreliğine Bedava!

Orwell: Keeping an Eye on You Kısa Süreliğine Bedava!

Poster gg

Arkamızda bıraktığımız son birkaç gün biz oyuncular açısından hayli bereketli geçti. Arka arkaya gelen bedava oyun haberleri keyfimizi bir hayli yerine getirdi. Bu seferki bedava oyun haberimiz Humble Bundle’dan. Steam’de 18,50 liralık fiyatı ile yer alan oyun Orwell: Keeping an Eye on You kısa süreliğine ücretsiz.

Özgürlük Köleliktir!

Distopya dendiğinde akla gelen ilk isim olan George Orwell’a bir selam niteliğinde olan oyunumuzda insanların özel hayatlarını kurcalayarak otoriteye isyan etme eğilimi olanları tespit edip onlar daha harekete bile geçemeden olayları engelliyoruz. Anlayacağınız bu oyunun iyi adamı biz değiliz. Daha çok dosyaları okuma, gizli anlamlara gelebilecek sözcükleri tespit etme ve başkaldırması olası bireyleri tutuklatmak ile geçen oyunda bir nevi düşünce polisi rolünü üstleniyoruz. Serinin ikinci oyunu da bu senenin başında, 22 Şubat tarihinde piyasaya çıkmıştı.

 

Orwell

Nasıl Sahip Olurum?

Gelelim oyuna nasıl bedava sahip olabileceğinize. Buraya tıklayarak oyunun Humble Bundle sayfasına ulaşabilirsiniz. Humble Bundle hesabınıza giriş yaptıktan sonra ‘Add to Cart’ kısmına tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra siteye kayıt olduğunuz mail adresinize bir mail gelecek. Bu mailin en alt kısmında bulunan ‘Redeem Code’ kısmına tıkladıktan sonra çıkan kodu Steam üzerinden etkinleştirerek oyuna ücretsiz bir biçimde sahip olabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.